A Haladás stadion tesztmérkőzésén a Haladás Legendák legyőzték a magyar öregfiúk válogatottat
2017.
okt. 27.
Mintegy ötezer néző követte figyelemmel tegnap este a Haladás stadion tesztmérkőzését, ahol a Haladás Legendák 2-0-ra legyőzték a Magyar öregfiúk válogatottat. A találkozó előtt a nézőközönség meghallgatta a Haladás-indulót, majd a Himnuszt. A kezdőrúgás Kulcsár Ferenc unokája végezte el.

A vasi csapat rögtön az első támadásból megszerezte előnyét Kenesei góljával. A tizedik percben Horváth Róbert bal oldali passzát Kenesei ismét az üres kapura rúgta.

A gálameccs után a Haladás-szurkolók csaptak össze egymással, a fehérek és a zöldek 2x15 perces meccse 1-1-es döntetlennel zárult.

Fantasztikus játékkal gazdagodhattak azok a szurkolók, akik meghívást kaptak a Haladás Sportkomplexum által rendezett találkozóra.

A stadion tesztmérkőzése sikeresen zárult. A következő látványos mérkőzésre 2017. november 8-án, a sportkomplexum nyitóünnepségén kerül sor, ahol a Swietelsky-Haladás fogadja a horvát élvonalbeli NK Osijek csapatát.

Forrás: nso.hu